Aktualności

Gwarancja Futura

czesne 0zł

FUTURA Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych to gwarancja wysokiej jakości kształcenia i zdwalności egzamninów. Brak ukrytych opłat! Minimum formalności przy zapisie, fachowe doradzwtwo przy wyborze szkoły i kierunku.  MATERIAŁY Z ZAJĘĆ ON-LINE. Nabór na każdy semestr. Zapraszamy wszystkich, którzy z powodu rozwiązania grupy w innej szkole musieli przerwać naukę. Gwarantujemy stabline grupy,lepsze warunki i CZESNE 0zł.

 

Szkoły policealne

Rekrutacja Lato 2013

Chcesz się rozwijać i zdobyć wymarzony zawówd?

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie najlepsze zawody dopasowane do potrzeb rynku pracy.
Wybierz kierunek, który Cię zainteresuje.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Nowość w kształceniu zawodowym!

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są niezwykle dla osób pełnoletnich chcących bezpłatnie zdobyć nowy zawód, uzupełnić kształcenie lub uzyskać tytuł technika w wybranym zawodzie.
Wybierz kurs:

 
Kursy przyszłości

Znajdź swój klucz do sukcesu i już dziś zapisz się na kurs.
Specjalnie dla osób, które pragną poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności przygotowaliśmy wyjątkową ofertę krótkich kursów z zakresu dietetyki, księgowości oraz marketingu i zarządzania, wizażu, fotografii.

czytaj więcej

 

Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych

nowoczesne szkoły dla dorosłych

Nowe formy kształcenia już w Futurze! Wygodne, elastyczne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, a w nich kilkadziesiąt atrakcyjnych specjalności  i nowe perspektywiczne zawody w szkołach policealnych     na które jest największe zapotrzebowanie na rynku pracy zgodnie z rankingiem zawodów deficytowych      i nadwyżkowych. Oferta skierowana do osób indywidualnych i firm. 

Zapisz się już teraz!

zapisy on-line

Do końca tygodnia na wybranych kierunkach CZESNE 0 zł bez wpisowego, skorzystaj z promocji już teraz zapisz się on-line!  . Przypominamy o promocji ZBIERAJ ZNAJOMYCH I ODBIERAJ NAGRODY. Za każdą poleconą osobę odbierasz cenną nagrodę.

 

 

Copyright © FUTURA EDUKACJA. Wszelkie prawa zastrzeżone