Aktualności

CZESNE 0 zł

czesne 0zł

FUTURA Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych to gwarancja wysokiej jakości kształcenia i zdwalności egzamninów. Brak ukrytych opłat! Minimum formalności przy zapisie, fachowe doradzwtwo przy wyborze szkoły i kierunku.  MATERIAŁY Z ZAJĘĆ ON-LINE. Nabór na każdy semestr. Zapraszamy wszystkich, którzy z powodu rozwiązania grupy w innej szkole musieli przerwać naukę. Gwarantujemy stabline grupy,lepsze warunki i CZESNE 0zł.

 

Rekrutacja LATO 2016

Rekrutacja Lato 2013

Rekrutacja LATO 2016 rozpoczęta. Skorzystaj z promocji Czesne 0 zł*  oraz darmowych MATERIAŁÓW Z ZAJĘĆ ON- LINE z każdych zajęć! Zapisz się i skorzystaj z promocji, która gwarantuje naukę w solidnej szkole za darmo. Zapisy na każdy semestr do każdej naszej Szkoły.

KURSY PRZYSZŁOŚCI

Znajdź swój klucz do sukcesu i już dziś zapisz się na kurs.
Specjalnie dla osób, które pragną poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności przygotowaliśmy wyjątkową ofertę krótkich kursów z zakresu dietetyki, księgowości oraz marketingu i zarządzania, wizażu, fotografii.

czytaj więcej

 

 
Zapisz się już teraz!

zapisy on-line

Do końca tygodnia na wybranych kierunkach CZESNE 0 zł bez wpisowego, skorzystaj z promocji już teraz zapisz się on-line!  . Przypominamy o promocji ZBIERAJ ZNAJOMYCH I ODBIERAJ NAGRODY. Za każdą poleconą osobę odbierasz cenną nagrodę.

 

 

Nowe perspektywiczne kierunki

Nowe  perspektywiczne kierunki w szkołach policealnych Futura. Sprawdź teraz i zapisz się on-line. Od września zapraszamy na nowe  kierunki takie jak Teleinformatyka, Agroturystyka, Żywienie       i usługi gastronomiczne, Opiekun seniora, Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej.

 

 

Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych

nowoczesne szkoły dla dorosłych

Nowe formy kształcenia już w Futurze! Wygodne, elastyczne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, a w nich kilkadziesiąt atrakcyjnych specjalności  i nowe perspektywiczne zawody w szkołach policealnych     na które jest największe zapotrzebowanie na rynku pracy zgodnie z rankingiem zawodów deficytowych      i nadwyżkowych. Oferta skierowana do osób indywidualnych i firm. 

Copyright © FUTURA EDUKACJA. Wszelkie prawa zastrzeżone